20 listopada 2017

Impreza firmowa Atlas Ward Polska

news-image

Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszej imprezy integracyjnej!

22 września bawiliśmy się na Torze Wyścigowym Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Nieprzypadkowo to miejsce wybraliśmy na imprezę firmową – obiekt Silesia Ring to jedna z naszych ostatnich realizacji GW, a jednocześnie miejsce bardzo bliskie naszej pasji.
W trakcie kilkugodzinnego spotkania pracownicy naszej firmy mieli okazję poznać świat motorsportu i poczuć sporą dawkę adrenaliny. Głównie podczas co-drive z tak uznanymi kierowcami jak: tegoroczny Rajdowy Mistrz Polski-Filip Nivette, wicemistrz Polski w rajdach samochodowych- Jakub ‚Colin’ Brzeziński, kierowcy cyklu Porsche Supercup – Robert Lukas i Igor Waliłko, czy siedząc na prawym fotelu w rajdówkach teamu ATLAS WARD Motorsport.

To nie były jedyne atrakcje podczas integracji! Dodatkowo każdy z pracowników miał okazję doszkolić technikę jazdy na płycie poślizgowej pod okiem instruktorów Automaster oraz poszerzyć wiedzę i co ważniejsze zdobyć praktyczne wskazówki w trakcie szkolenia przeprowadzonego przez Akademia Pierwszej Pomocy. A wieczorem wszyscy razem bawiliśmy się na bankiecie w Zamek Topacz

Dziękujemy raz jeszcze Wszystkim za świetną zabawę!

Wideo:
btn-arrow-left Powrót