Gazele biznesu

Jesteśmy wielokrotnym laureatem nagrody “Gazele Biznesu”, przyznawanej przez dziennik Puls Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Gazele biznesu

Jednostka Certyfikująca BREEAM

Jako Jednostka Certyfikująca nowe inwestycje w systemie BREEAM wspieramy naszych partnerów w realizowaniu założeń dotyczących zrównoważonego rozwoju. Obiekty podlegające certyfikacji to gwarancja zachowania doskonałych parametrów w zakresie ochrony środowiska, komfortu użytkowania i optymalizacji kosztów eksploatacji.

Jednostka Certyfikująca BREEAM

DOLNOŚLĄSKI
GRYF - NAGRODA
GOSPODARCZA

Dołączyliśmy do zaszczytnego grona laureatów najważniejszego wyróżnienia dla przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego na Dolnym Śląsku. Z ogromną satysfakcją odebraliśmy nagrodę w kategorii "Wizjoner Przestrzeni" za AWARD Business Park - uwzględniający potrzeby społeczności lokalnej i biznesu.

zobacz
DOLNOŚLĄSKI<BR>GRYF - NAGRODA<BR>GOSPODARCZA

KREATOR BUDOWNICTWA
ROKU 2019

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa przyznało nam Certyfikaty Kreator Budownictwa Roku 2019. Pierwszym został uhonorowany Prezes Mariusz Górecki za kreatywność i wpływ na rozwój branży. Drugi otrzymała firma Atlas Ward Polska za wytyczanie trendów oraz etyczne postępowanie w biznesie.

zobacz
KREATOR BUDOWNICTWA<br>ROKU 2019

DOLNOŚLĄSKA
BUDOWA ROKU 2018

Jesteśmy laureatami prestiżowego konkursu Wrocławskiego Oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Jury doceniło naszą 500 realizację – kompleks biurowców AWARD Business Park we Wrocławiu. Jest to wyjątkowe wyróżnienie naszych kompetencji, ponieważ pochodzi z rąk ekspertów branży.

zobacz
DOLNOŚLĄSKA <BR>BUDOWA ROKU 2018

Certyfikowana jakość

Jesteśmy Certyfikowanym Producentem Konstrukcji Stalowych. Jakość naszej produkcji potwierdza Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji 0045-CPR-1090-1.00506.TÜVNORD.2015.005. Na konstrukcje wystawiamy Deklarację Własności Użytkowych i znak CE.

Certyfikowana jakość

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Nasze starania, by być zaufanym partnerem w biznesie, zostały docenione m.in. przez Bisnode – międzynarodową wywiadownię gospodarczą. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, który mieliśmy zaszczyt otrzymać, jest potwierdzeniem najwyższej kondycji finansowej przedsiębiorstwa.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Diament forbes

Przynależymy do prestiżowego grona przedsiębiorstw uhonorowanych kilkukrotnie “Diamentem Forbesa” - jest to ranking polskich firm, najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności, przygotowany przez magazyn Forbes we współpracy z Bisnode Polska.

Diament forbes

Medal europejski

Znaleźliśmy się wśród laureatów XXVI edycji Medalu Europejskiego, organizowanego przez Business Center Club pod patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego Elitarne wyróżnienie przyznano nam za konstrukcje stalowe AWP, które spełniają najwyższe standardy europejskie.

Medal europejski

Rzetelna Firma

W ramach programu “Rzetelna Firma” posiadamy Certyfikat Rzetelności, który jest dowodem niepodważalnej wiarygodności i uczciwości w biznesie. Certyfikat ten poświadcza naszą kondycję finansową, etyczną postawę biznesową, zaufanie kontrahentów oraz silną pozycję rynkową.

Rzetelna Firma

Certyfikat DAFA

Należymy do grona firm, które otrzymały certyfikat Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA. To potwierdzenie stosowania przez nas najwyższych standardów - zarówno w zakresie wykonawstwa, jak i doboru materiałów budowlanych.

Certyfikat DAFA

Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obszarze konstrukcji stalowych i byciu członkiem PIKS możemy realnie wpływać na kształtowanie polityki gospodarczej czy tworzenie norm i standardów dla branży. Angażujemy się również w promocję wydarzeń organizowanych z ramienia PIKS, popularyzujących tematykę konstrukcji stalowych.

Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50