ISO 45001
SYSTEM ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM
I HIGIENĄ PRACY

Polityka BHP w Atlas Ward Polska jest oparta na najnowszych międzynarodowych standardach. Na każdym etapie budowy działamy w zintegrowanym systemie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, potwierdzonym certyfikatem ISO 45001.

ISO 45001 </br>SYSTEM ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM </br>I HIGIENĄ PRACY

ISO 14001
SYSTEM ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKOWEGO

Naszą aktywność na rzecz zrównoważonego budownictwa i stosowanie proekologicznych rozwiązań potwierdza certyfikat ISO 14001, który przyznała nam Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna.

ISO 14001 </br>SYSTEM ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKOWEGO

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC – krajowego oddziału federacji World Green Building Council, zrzeszającej ponad 70 organizacji na całym świecie. Dzięki temu wywieramy realny wpływ na rozwój zrównoważonego budownictwa w Polsce.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego

Złote Godło Quality International 2020

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2020 nagrodziła działania Atlas Ward Polska związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności naszej firmy. QI to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie skutecznych metod zarządzania jakością.

Złote Godło Quality International 2020

Gazele biznesu

Jesteśmy wielokrotnym laureatem nagrody “Gazele Biznesu”, przyznawanej przez dziennik Puls Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Gazele biznesu

Jednostka Certyfikująca BREEAM

Jako Jednostka Certyfikująca nowe inwestycje w systemie BREEAM wspieramy naszych partnerów w realizowaniu założeń dotyczących zrównoważonego rozwoju. Obiekty podlegające certyfikacji to gwarancja zachowania doskonałych parametrów w zakresie ochrony środowiska, komfortu użytkowania i optymalizacji kosztów eksploatacji.

Jednostka Certyfikująca BREEAM

DOLNOŚLĄSKI
GRYF - NAGRODA
GOSPODARCZA

Dołączyliśmy do zaszczytnego grona laureatów najważniejszego wyróżnienia dla przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego na Dolnym Śląsku. Z ogromną satysfakcją odebraliśmy nagrodę w kategorii "Wizjoner Przestrzeni" za AWARD Business Park - uwzględniający potrzeby społeczności lokalnej i biznesu.

zobacz
DOLNOŚLĄSKI<BR>GRYF - NAGRODA<BR>GOSPODARCZA

KREATOR BUDOWNICTWA
ROKU 2019

Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa przyznało nam Certyfikaty Kreator Budownictwa Roku 2019. Pierwszym został uhonorowany Prezes Mariusz Górecki za kreatywność i wpływ na rozwój branży. Drugi otrzymała firma Atlas Ward Polska za wytyczanie trendów oraz etyczne postępowanie w biznesie.

zobacz
KREATOR BUDOWNICTWA<br>ROKU 2019

DOLNOŚLĄSKA
BUDOWA ROKU 2018

Jesteśmy laureatami prestiżowego konkursu Wrocławskiego Oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Jury doceniło naszą 500 realizację – kompleks biurowców AWARD Business Park we Wrocławiu. Jest to wyjątkowe wyróżnienie naszych kompetencji, ponieważ pochodzi z rąk ekspertów branży.

zobacz
DOLNOŚLĄSKA <BR>BUDOWA ROKU 2018

Certyfikowana jakość

Jesteśmy Certyfikowanym Producentem Konstrukcji Stalowych. Jakość naszej produkcji potwierdza Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji 0045-CPR-1090-1.00506.TÜVNORD.2015.006. Na konstrukcje wystawiamy Deklarację Własności Użytkowych i znak CE.

Certyfikowana jakość

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Nasze starania, by być zaufanym partnerem w biznesie, zostały docenione m.in. przez Bisnode – międzynarodową wywiadownię gospodarczą. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, który mieliśmy zaszczyt otrzymać, jest potwierdzeniem najwyższej kondycji finansowej przedsiębiorstwa.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Diament forbes

Przynależymy do prestiżowego grona przedsiębiorstw uhonorowanych kilkukrotnie “Diamentem Forbesa” - jest to ranking polskich firm, najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności, przygotowany przez magazyn Forbes we współpracy z Bisnode Polska.

Diament forbes

Medal europejski

Znaleźliśmy się wśród laureatów XXVI edycji Medalu Europejskiego, organizowanego przez Business Center Club pod patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego Elitarne wyróżnienie przyznano nam za konstrukcje stalowe AWP, które spełniają najwyższe standardy europejskie.

Medal europejski

Rzetelna Firma

W ramach programu “Rzetelna Firma” posiadamy Certyfikat Rzetelności, który jest dowodem niepodważalnej wiarygodności i uczciwości w biznesie. Certyfikat ten poświadcza naszą kondycję finansową, etyczną postawę biznesową, zaufanie kontrahentów oraz silną pozycję rynkową.

Rzetelna Firma

Certyfikat DAFA

Należymy do grona firm, które otrzymały certyfikat Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA. To potwierdzenie stosowania przez nas najwyższych standardów - zarówno w zakresie wykonawstwa, jak i doboru materiałów budowlanych.

Certyfikat DAFA

Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obszarze konstrukcji stalowych i byciu członkiem PIKS możemy realnie wpływać na kształtowanie polityki gospodarczej czy tworzenie norm i standardów dla branży. Angażujemy się również w promocję wydarzeń organizowanych z ramienia PIKS, popularyzujących tematykę konstrukcji stalowych.

Polska Izba Konstrukcji Stalowych

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50