Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działań projektowych na etapie opracowania koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych w oparciu o określony budżet finansowy i harmonogram projektowy lub realizacyjny;
  • Weryfikacja i opiniowanie poprawności i kompletności dokumentacji projektowej;
  • Nadzór nad procesem uzyskania decyzji, uzgodnień i pozwoleń administracyjnych;
  • Weryfikacja modeli BIM otrzymywanych od zewnętrznych projektantów;
  • Ścisła współpraca z podwykonawcami min. z zewnętrznymi biurami projektowymi, monitorowanie postępu prac i nadzór nad dokumentacją projektową;
  • Administrowanie dokumentacją projektową;
  • Udział w procesie tworzenia koncepcji projektowych, w tym również na etapie ofertowania;
  • Bieżące raportowanie o wynikach prowadzonych projektów, w szczególności co do: planów i terminów realizacji;
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji pomiędzy poszczególnymi podmiotami biorącymi udział w pracach projektowych i realizacyjnych;
  • Udział w procesie kontraktacji prac projektowych;
  • Wsparcie techniczne dla projektantów oraz zespołów realizacji w działaniu w technologii BIM;
  • Tworzenie prezentacji i szkoleń odnośnie BIM.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności architektonicznej – mile widziane;
  • Umiejętność pracy w środowisku BIM i CAD;
  • Znajomość programów: Revit, Navisworks, ArchiCad, Tekla Structures
  • Mile widziane doświadczenie w modelowaniu, koordynacji wielobranżowej;
  • 3-5 letnie doświadczenie zawodowe, w szczególności przy międzybranżowej koordynacji projektów;
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego i rozporządzeń ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień PPOŻ;
  • Samodzielność w opracowaniu projektów budowlanych;
  • Doskonała organizacja pracy własnej tj. sumienność, punktualność i obowiązkowość;
  • Chęci do nauki i rozwijania wiedzy na temat technologii BIM;
  • Znajomość j. angielskiego min. B2;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Szeroki pakiet benefitów.