Lokalizacja: Szczecin

Twój zakres obowiązków:

  • koordynowanie działań projektowych na etapie opracowania koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych w oparciu o określony budżet finansowy i harmonogram projektowy lub realizacyjny,
  • weryfikacja i opiniowanie poprawności i kompletności dokumentacji projektowej,
  • nadzór nad procesem uzyskania decyzji, uzgodnień i pozwoleń administracyjnych,
  • ścisła współpraca z podwykonawcami min. z zewnętrznymi biurami projektowymi, monitorowanie postępu prac i nadzór nad dokumentacją projektową,
  • administrowanie dokumentacją projektową,
  • udział w procesie tworzenia koncepcji projektowych, w tym również na etapie ofertowania,
  • bieżące raportowanie o wynikach prowadzonych projektów, w szczególności co do: planów i terminów realizacji,
  • zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji pomiędzy poszczególnymi podmiotami biorącymi udział w pracach projektowych i realizacyjnych,
  • udział w procesie kontraktacji prac projektowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności architektonicznej – mile widziane,
  • umiejętność pracy w środowisku CAD,
  • 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w szczególności przy międzybranżowej koordynacji projektów,
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego i rozporządzeń ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień PPOŻ,
  • samodzielność w opracowaniu projektów budowlanych,
  • doskonała organizacja pracy własnej tj. sumienność, punktualność i obowiązkowość,
  • znajomość j. angielskiego min. B2,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • szeroki pakiet benefitów