Twój zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie do elektronicznego systemu umów zawieranych przez spółkę;
  • Archiwizacja dokumentów;
  • Monitorowanie sfinalizowania umowy z podwykonawcami;
  • Sporządzanie etykiet, opisów, spisów treści dokumentów wprowadzanych do obiegu;
  • Kontrolowanie kompletności umowy, ewentualnie drukowanie brakujących załączników;
  • Sporządzanie pism do kontrahentów spółki;
  • Sporządzanie umów, aneksów do umów z kontrahentami na podstawie dostępnych wzorów dokumentów;
  • Koordynowanie działań pomiędzy spółką a kancelarią zewnętrzną;
  • Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego w obszarze Działu Prawnego.

Nasze wymagania:

  • Ukończone studia prawnicze lub statusu studenta prawa;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Skrupulatność, dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i priorytetyzacji zadań;
  • Samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy w kancelarii lub dziale prawnym (np. staże, praktyki).

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Szeroki pakiet benefitów.