Lokalizacja: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji projektowych w zakresie konstrukcji obiektów magazynowych, przemysłowych, biurowych na wszystkich etapach realizacji projektu- projekty koncepcyjne, wykonawcze, warsztatowe oraz montażowe;
  • Modelowanie konstrukcji i sporządzanie dokumentacji w środowisku 3D;
  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych prostych elementów konstrukcyjnych, w tym połączeń;
  • Współpraca z projektantami oraz innymi działami organizacji: Działem Realizacji, Działem Zakupów Centralnych;
  • Kompletowanie dokumentacji oraz nadzorowanie procesu uzgodnień.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. inżynierskie w specjalności konstrukcje budowlane;
  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku -konstrukcje żelbetowych lub/oraz konstrukcje stalowe;
  • Znajomość programu Tekla będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność oraz sumienność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Szeroki pakiet benefitów.