Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w organizacji pod względem jakościowym oraz zgodności z obowiązującymi procedurami i instrukcjami;
  • Identyfikacja i wsparcie w rozwiązywaniu problemów jakościowych oraz raportowanie ich zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • Udział we wdrażaniu akcji poprawy jakości produktu i procesu;
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz implementacja działań korygująco zapobiegawczych.

Nasze wymagania:

  • Szczegółowa wiedza na temat zarządzania jakością procesów;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane również inne wykształcenie wyższe techniczne);
  • Doświadczenie w pracy jako kontroler jakości – warunek konieczny;
  • Znajomość norm jakościowych oraz systemów zarządzania jakością;
  • Mile widziana znajomość narzędzi jakości 5Why, Ishikawa, FMEA, SPC, 8D;
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego potwierdzone certyfikatem akredytowanej jednostki do przeprowadzania audytów wewnętrznych wg normy ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność;
  • Zaangażowanie i konsekwentne rozwiązywanie problemów;
  • Spostrzegawczość i umiejętność identyfikacji nieprawidłowości a następnie wdrożenia adekwatnych działań naprawczych;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Szeroki pakiet benefitów;
  • Możliwość rozwoju osobistego i stabilne zatrudnienie.