Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy;
  • Przygotowywanie przedmiarów / obmiarów robót;
  • Nadzorowanie wyboru podwykonawców;
  • Optymalizacja kosztów projektu, kontrola kosztów;
  • Powadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami;
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • roczne doświadczenie w pracy na budowie;
  • Doświadczenie na inwestycjach przemysłowych – mile widziane;
  • Otwartość na delegacje i pracę w delegacjach od pon. do pt.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji powykonawczej;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży
  • Stałe wynagrodzenie wraz z szerokim pakietem benefitów.

Podział czasu pracy

  • 80% praca bezpośrednio na froncie budowy;
  • 20% prace administracyjne.