Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i bieżący nadzór nad realizacją robót elektrycznych zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem;
  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót;
  • Organizacja i kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców;
  • Analiza dokumentacji technicznych;
  • Koordynacja dostaw materiałów;
  • Nadzór nad usuwaniem wad i usterek;
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji;
  • Rozliczanie finansowe robót elektrycznych;
  • Udział w naradach z generalnym wykonawcą i inwestorem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych i sieciowych;
  • Znajomość instalacji elektroenergetycznych i niskoprądowych (SAP,DSO, CCTV, LAN, BMS, KD);
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy pod kątem robót elektrycznych;
  • Umiejętność zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania;
  • Znajomość „rynku elektrycznego” w zakresie podwykonawców, dostawców, producentów;
  • Znajomość programów: MS Office, AutoCad;
  • Prawo jazdy kat B;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Dodatkowo:
  • Zaangażowanie i kreatywność;
  • Komunikatywność oraz otwartość na zespół;
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Szeroki pakiet benefitów.

Dlaczego
warto?

Więcej

Proces
rekrutacji

Więcej

RODO

Więcej