Twój zakres obowiązków

  • Kontrola produkcji konstrukcji stalowej na wytwórniach w oparciu o dokumentację warsztatową oraz obowiązujące normy;
  • Opracowywanie planów produkcyjnych oraz weryfikacja postępu produkcji względem ustalonego planu;
  • Weryfikacja, egzekwowanie od wytwórni jakości konstrukcji stalowej zgodnej z zamówieniem/umową wraz z rekontrolami napraw jakościowych;
  • Współpraca z wytwórniami, poszukiwanie usprawnień, możliwości podnoszenia jakości konstrukcji stalowej;
  • Dokonywanie odbiorów konstrukcji stalowej w wytwórniach oraz na budowach;
  • Rozwiązywanie reklamacji zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli konstrukcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne;
  • Mile widziana znajomość aktualnych norm oraz przepisów związanych z konstrukcją stalową z zakresu spawalnictwa i antykorozji;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Obsługa programów CAD;
  • Mile widziane uprawnienia VT oraz z zakresu antykorozji;
  • Praca w delegacjach;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • Otwartość na delegacje – warunek konieczny

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia/umowa o pracę
  • pakiet socjalny/benefity
  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
  • praca w jednej z najbardziej dynamicznych firm budowlanych w Polsce,
  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży.