Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie planów produkcyjnych w oparciu o terminy harmonogramów;
  • Kontrola i weryfikacja poprawności wykonania prefabrykatów żelbetowych w wytwórniach;
  • Współpraca z wytwórniami prefabrykatów żelbetowych;
  • Dokonywanie odbiorów prefabrykatów żelbetowych w wytwórniach oraz na budowach;
  • Znajomość aktualnych norm oraz przepisów związanych z prefabrykatami żelbetowymi;
  • Znajomość technologii produkcji prefabrykatów żelbetowych;
  • Bieżąca informacja Przełożonego o procesach, odstępstwach, anomaliach;
  • Przestrzeganie procedur i zasad obowiązujących w Spółce.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (dodatkowym atutem będzie wykształcenie o profilu budowlanym);
  • Znajomość zagadnień z zakresu technologii i produkcji prefabrykatów żelbetowych;
  • Bardzo dobra znajomość rynku technicznego;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Sumienność, dokładność, terminowość, odpowiedzialność i efektywność w działaniu;
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomość programów pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjność, otwartość na częste delegacje (kontrole na wytwórniach prefabrykatów żelbetowych w różnych regionach Polski).

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Szeroki pakiet benefitów;
  • Stabilność zatrudnienia/umowa o pracę;
  • Praca w jednej z najbardziej dynamicznych firm budowlanych w Polsce.