Lokalizacja: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola montażu profili dylatacyjnych i innych elementów okuć na realizowanych inwestycjach;
  • Kontrola wykonania podbudowy;
  • Kontrola dozowania włókien na wytwórni betonu;
  • Kontrola parametrów mieszanki betowej przed wbudowaniem: sprawdzenie ilości włókien, rozmieszczenia w mieszance, napowietrzenie mieszanki betonowej;
  • Tworzenie raportów z przebiegu prac.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe – inżynier budownictwa;
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
  • min. 3 lata doświadczenia w realizacji posadzek przemysłowych;
  • gotowość do pracy w delegacji – kontrola inwestycji w obrębie wszystkich inwestycji AWP na terenie całego kraju;
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań, kreatywność;
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz skrupulatność w realizacji powierzonych zadań, a także umiejętność pracy pod presją czas.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Szeroki pakiet benefitów.