Lokalizacja: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • współtworzenie i realizowanie strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy;
  • opracowywanie materiałów marketingowych, wspierających sprzedaż i wizerunkowych;
  • prowadzenie firmowych kanałów w social mediach;
  • tworzenie treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej;
  • obsługa strony www;
  • współpraca z podwykonawcami (agencjami, drukarniami, grafikami itp.).

Nasze wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarze marketingu związanego z branżą techniczną lub usług B2B;
  • umiejętność tworzenia angażujących i merytorycznych treści;
  • doskonała organizacja czasu i pracy;
  • znajomość obsługi stron www i systemów CMS (WordPress);
  • praktyczna znajomość narzędzi marketingu online (znajomość zagadnień dotyczących SEO i SEM, doświadczenie w prowadzeniu kampanii promocyjnych za pośrednictwem social mediów);
  • bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft 365;
  • otwartość na nowe technologie i rozwiązania cyfrowe;
  • mile widziana znajomość programów graficznych pakietu Adobe;
  • wysokie poczucie estetyki i dbałość o szczegóły;
  • mile widziane doświadczenie w koordynacji projektowej/zespołowej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Szeroki pakiet benefitów.