Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie modeli BIM do celów handlowych i przetargowych (na podstawie dokumentacji Klienta), tworzenie zestawień ilościowych na podstawie opracowanego modelu,
  • Analizowanie wymagań technicznych związanych z BIM,
  • Tworzenie zunifikowanych bibliotek elementów BIM do ponownego wykorzystania,
  • Poszukiwanie rozwiązań automatyzacji i optymalizacji – projektowanie/modelowanie parametryczne, pisanie skryptów,
  • Uczestniczenie w negocjacjach z Klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, specjalizacja budownictwo/konstrukcja,
  • Doświadczenie w modelowaniu BIM,
  • Znajomość oprogramowania Autodesk Revit,
  • Umiejętności analityczne,
  • Znajomość oprogramowania Navisworks będzie mile widziana,
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • Znajomość tworzenia skryptów i/lub projektowania parametrycznego będzie mile widziana,

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,