Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i montaż elementów konstrukcji stalowej/żelbetowej;
  • Rozładunki odbiór i selekcja materiału;
  • Budowanie i skręcanie ram płatwi i podciągów;
  • Montaż słupów żelbetowych podwalin;
  • Prace ślusarskie (cięcie, szlifowanie, wiercenie);
  • Kontrolę jakości w oparciu o rysunek techniczny;
  • Przygotowanie materiałów do spawania, szlifowania elementów i spoin.

Nasze wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczanie na wyżej wymienionym lub podobnym stanowisku;
  • Znajomość rysunku technicznego mile widziana;
  • Zdolności manualne;
  • Znajomość specyfiki montażu konstrukcji stalowej/żelbetowej;
  • Doświadczenie na stanowisku montera/ślusarza;
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości;
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi podnośników oraz ładowarek;
  • Znajomość podstawowych narzędzi monterskich;
  • Praca w delegacji w okolicach Wielkopolski – dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Stałe wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów;
  • Zakwaterowanie, darmowy dojazd z i na miejsce inwestycji pojazdami służbowymi;
  • Ubrania robocze, narzędzia pracy;
  • Opieka kadry managerskiej;
  • Specjalistyczne szkolenia.