Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie przedmiarów oraz kosztorysów ofertowych na bazie dokumentacji otrzymanej od zamawiającego w zakresie, instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych
  • analizę dokumentacji projektowej pod względem kompletności,
  • wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanie rozwiązań zamiennych,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert,
  • weryfikacja ofert otrzymanych od podwykonawców pod kątem finansowym, zakresowym i merytorycznym,
  • poszukiwanie nowych podwykonawców, dostawców,
  • uczestniczenie w spotkaniach negocjacyjnych,
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu tworzącego wycenę.

Nasze wymagania

  • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe – kierunek inżynieria środowiska lub kierunek pokrewny
  • znajomość specyfiki budownictwa przemysłowego,
  • umiejętność prac koncepcyjnej,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność przygotowywania przedmiarów,
  • praktyczna bardzo dobra znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów.