Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i opiniowanie umów, pism, regulaminów wewnętrznych, pełnomocnictw oraz innych dokumentów związanych z bieżącą działalnością Spółki;
  • Obsługa prawna kontraktów budowlanych oraz innych umów;
  • Udział w negocjacjach handlowych prowadzonych przez Spółkę;
  • Przygotowywanie pism oraz reprezentowanie Spółki w postępowaniach sądowych oraz przed organami administracji;
  • Przygotowywanie i analiza prawna dokumentów oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem;
  • Wsparcie merytoryczne przy tworzeniu nowych projektów prawnych;
  • Nadzór i raportowanie dotyczące prowadzonych spraw na każdym etapie postępowania;
  • Obsługa prawna w przydzielonych sprawach;
  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą prawną firm budowlanych – warunek konieczny;
  • Analityczny sposób myślenia i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy;
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy własnej oraz efektywna współpraca w ramach zespołu jak i poza nim;
  • Dobra znajomość pakietu Office;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • Praktyczna znajomość prawa cywilnego, gospodarczego, prawa Zamówień Publicznych – mile widziana.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Szeroki pakiet benefitów.