Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie stanu należności handlowych oraz terminowości ich spłaty;
  • prowadzenie raportu należności windykowanych, przygotowanie wezwań do zapłaty oraz prowadzenie negocjacji z dłużnikami;
  • kompletowanie dokumentacji spraw przekazanych do windykacji zewnętrznej lub kancelarii prawnych;
  • analiza wierzytelności pod kątem potencjalnych sposobów uzyskania spłaty zadłużenia oraz planowanie strategii windykacji;
  • cykliczna aktualizacja statusów należności windykowanych oraz tworzenie raportów;
  • zarządzanie procesem przygotowania i realizacji zobowiązań płatniczych;
  • obsługa systemów bankowości elektronicznej;
  • księgowanie dziennych wyciągów bankowych;
  • bieżąca analiza rozrachunków z kontrahentami i kont księgowych związanych z obszarem płatności;
  • współpraca z innymi obszarami w organizacji w zakresie obsługiwanych procesów.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na taki samym lub zbliżonym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów lub ekonomii;
  • znajomość zagadnień związanych z rachunkowością i windykacją należności;
  • orientacja na procesy biznesowe i finansowe;
  • znajomość pakietu Microsoft Office w tym znajomość Excel na poziomie zaawansowanym;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu SAP;

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony na okres min.18 miesięcy
  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i oprogramowania (SAP ERP);
  • bogaty pakiet benefitów.