Lokalizacja: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca z licencjonowanym Assesorem BREEAM: przygotowywanie danych do raportów i dokumentacji na potrzeby certyfikacji;
  • ewidencjonowanie śladu węglowego;
  • prowadzenie stałej ewidencji odpadów w oparciu o polskie prawo dotyczące gospodarki odpadami tj. zarządzanie bazą BDO oraz sprawozdania w zakresie: środowiskowe, w tym dotyczące produktów opakowaniowych;
  • inne prace administracyjne związane z obszarem Zrównoważonego Rozwoju;
  • współpraca przy ISO 14001, ewidencjonowanie statystyk oraz innych danych z obszaru ochrony środowiska.

Nasze wymagania:

  • ukończone studia wyższe: preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska i inne pokrewne;
  • doświadczenie w opisywanym obszarze minimum 5 lat;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz AutoCAD;
  • znajomość BREEAM, LEED, Well /np. tytuł BREEAM Associate/ i/lub analiz towarzyszących w tym z zakresu energetyki będą dodatkowym atutem;
  • mile widziana znajomość oprogramowania Oneclick LCA lub E-Tool;
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz skrupulatność w realizacji powierzonych zadań;
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz planowania działań;
  • komunikatywność i proaktywna postawa;

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Szeroki pakiet benefitów.