Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne i obsługa zgłoszeń, w tym:
  • Pierwszoliniowe wsparcie dla użytkowników końcowych przez telefon, e-mail oraz system zgłoszeniowy.
  • Szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem
  • Diagnozowanie i naprawa problemów związanych z systemami operacyjnymi Windows OS i Mac OS, jak również telefonami z systemem Android i IOS.
  • Konfiguracja i zarządzanie systemami w tym:
  • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz urządzeń mobilnych.
  • Podstawowa konfiguracja domenowa, zarządzanie profilami użytkowników.
  • Rozwiązywanie podstawowych problemów związanych z sieciami LAN i WLAN.
  • Zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami w systemie Microsoft 365 oraz innych aplikacjach firmowych.
  • Administrowanie systemem dostępu fizycznego, w tym zarządzanie kartami dostępu i monitorowanie systemów bezpieczeństwa.
  • Monitorowanie i utrzymanie infrastruktury IT w tym:
  • Nadzór nad sprzętem komputerowym i urządzeniami mobilnymi, monitorowanie stanu technicznego i wydajności systemów.
  • Przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania.
  • Projekty i rozwój, w tym:
  • Udział w projektach wdrożeniowych nowych technologii i systemów.
  • Szkolenie użytkowników w zakresie korzystania z nowych rozwiązań i narzędzi IT, w tym urządzeń mobilnych.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi dla użytkowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu informatycznym;
  • Dobrą znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft;
  • Znajomość środowiska Active Directory;
  • Znajomość sieci LAN/WAN;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów – synteza danych, analiza wniosków
  • proponowanie rozwiązań;
  • Wysoki poziom samodzielności oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Sumienność i staranność przy wykonywaniu zadań;

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;