Twój zakres obowiązków:

  • Ustalanie standardów i procedur BIM dla projektów budowlanych;
  • Monitorowanie i nadzorowanie wdrożenia BIM na różnych etapach projektu;
  • Koordynacja działań zespołów projektowych w zakresie wykorzystania technologii BIM;
  • Zapewnienie zgodności z ustalonymi standardami i procedurami BIM;
  • Organizowanie szkoleń oraz warsztatów dla pracowników z zakresu BIM;
  • Udzielanie wsparcia technicznego i merytorycznego zespołom projektowym i realizacyjnym;
  • Budowanie i rozwijanie kompetencji BIM w organizacji;
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami i dostawcami technologii BIM;
  • Utrzymywanie relacji z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i wymagań BIM;
  • Uczestnictwo w branżowych wydarzeniach i konferencjach związanych z BIM;
  • Wdrożenie platformy CDE w organizacji.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie: Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: budownictwo, architektura, inżynieria lądowa);
  • Doświadczenie: Minimum 3-5 lat doświadczenia w pracy z technologią BIM w zakresie wdrażania i zarządzania procesami;
  • Kompetencje techniczne: Znajomość standardów i norm związanych z BIM (np. ISO 19650);
  • Znajomość narzędzi: Zaawansowana znajomość oprogramowania BIM (np. Revit, Navisworks, Tekla, etc.);
  • Umiejętności komunikacyjne: Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z różnymi zespołami projektowymi;
  • Umiejętności analityczne: Zdolność do analizy i rozwiązywania problemów związanych z procesami BIM;
  • Proaktywność: Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz dążenie do ciągłego doskonalenia procesów BIM.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Szeroki pakiet benefitów.