Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie procesu kontraktowania dostawców usług budowlanych (podwykonawców);
  • Tworzenie zapytań ofertowych, analiza porównawcza ofert;
  • Prowadzenie negocjacji warunków umów z potencjalnymi podwykonawcami, w tym: cen, terminów wykonania oraz zobowiązań jakościowych;
  • Współpraca z Działem Prawnym w zakresie przygotowania umów współpracy, dbałość o zgodność umów z wymaganiami prawno-finansowymi i standardami firmy;
  • Ścisła współpraca z Kierownikami Kontraktu i Pracownią Projektową w celu określenia potrzeb dotyczących kontraktowanych usług podwykonawczych;
  • Nawiązywanie, budowanie oraz rozwój pozytywnych relacji biznesowych z kontrahentami;
  • Monitorowanie rynku podwykonawców i raportowanie o zmianach;
  • Tworzenie bazy podwykonawców, weryfikacja referencji, doświadczenia oraz zdolności technicznych, organizacyjnych i finansowych firm podwykonawczych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo lub pokrewne);
  • Min. 2 – letnie doświadczenie w kontraktowaniu podwykonawców w branży budowlanej;
  • Znajomość rynku usług budowlanych i trendów w branży budowlanej;
  • Zdolność do skutecznych negocjacji i budowania pozytywnych relacji biznesowych;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność wyszukiwania, analizy i porównywania informacji;
  • Umiejętność diagnozowania potrzeby na podstawie dokumentacji;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, a w szczególności Excel oraz znajomość Autocad;
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania wieloma projektami jednocześnie;
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji i terminowość;
  • Znajomość języka angielskiego, poziom min. B1.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Szeroki pakiet benefitów.