Lokalizacja: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Realizowanie zakupów elementów prefabrykowanych żelbetowych;
  • Znajomość rynku w obszarze prefabrykacji żelbetowej;
  • Pozyskiwanie i budowanie relacji z zakładami prefabrykatów żelbetowych;
  • Tworzenie zapytań ofertowych, analizowanie ofert, prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych;
  • Współpraca z działem projektowym celem optymalizacji i pozyskiwania dokumentacji projektowej;
  • Współpraca z działem realizacji celem planowania i realizacj budowy z obszaru prefabrykacji żelbetowej;
  • Prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z realizacją zamówień dotyczących prefabrykatów żelbetowych;
  • Kontrola aktualności HRF dostaw;
  • Przygotowywanie protokołów przerobowych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
  • Mile widziana znajomość SAP, Vdesk;
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programów MS Office, AutoCad;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Zdolności negocjacyjne;
  • Samodzielność i decyzyjność;
  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, pracowitość, solidność i konsekwencja w działaniu, dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;
  • Szeroki pakiet benefitów;
  • Stabilność zatrudnienia/umowa o pracę.