Gotowe projekty hal czy projekty indywidualne?

W każdej realizowanej przez nas inwestycji na pierwszym miejscu stawiamy oczekiwania inwestora, obowiązujące normy prawne i bezpieczeństwo. Uwzględniamy specyfikę i sąsiedztwo terenu, na którym powstanie projektowany obiekt. Dzięki temu nie trzeba później wydawać pieniędzy na adaptację projektu pod konkretną działkę. Jest to rozwiązanie zdecydowanie lepsze, niż zamawianie seryjnych projektów hal stalowych, których niejednokrotnie nie można zrealizować w pożądanej lokalizacji lub pociąga to za sobą ogromne koszty.

Co powinien zawierać projekt hali stalowej?

Tworzone przez nas projekty hal stalowych zawierają komplet niezbędnych danych. Można w nich znaleźć informacje o rodzaju obiektu i jego przeznaczeniu. Jasno wskazujemy także na stosowaną technologię. Podajemy dokładne wymiary budynku i powierzchnię zabudowy. Wyszczególniamy powierzchnię użytkową i wysokości pomieszczeń. Projekty uwzględniają także nachylenie dachu, jego powierzchnię i typ.

Opis jest integralną częścią projektów hal magazynowych i produkcyjnych.

Wybierając projekty z naszej oferty możesz mieć pewność, że zostaną opisane w sposób dokładny i wystarczający. Zadbamy o wyczerpujący opis konstrukcji nośnej i architektury. Spiszemy materiały, z których mają być wykonane wszystkie elementy budynku. Określimy też przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń, by projekt był czytelny i przejrzysty.

Projekty hal stalowych

Projekty hal stalowych

Przy profesjonalnych projektach hal magazynowych zadbamy także o ich wizualizację

Pracujemy w technologii 3D. W naszym biurze projektowym zajmujemy się precyzyjnym modelowaniem poszczególnych elementów projektów hal stalowych, a także związanymi z nimi wyliczeniami. Wykorzystując nowoczesne oprogramowanie możemy przewidzieć ewentualne trudności już na etapie projektu i skutecznie im zapobiegać.

Projekty hal

Projektowanie hal stalowych w rzeczywistości wymaga stworzenia kilku projektów

Podczas budowy hal stalowych liczą się najdrobniejsze szczegóły. Nawet niewielki błąd może zaważyć na stabilności wielkogabarytowej konstrukcji i spowodować ogromne straty finansowe oraz zagrozić bezpieczeństwu przebywających na terenie inwestycji osób. Nasze projekty hal stalowych są tworzone przez zgrany zespół ekspertów. Dzięki temu projekt architektoniczno-budowlany, projekt konstrukcyjny i wszelkie projekty instalacji są ze sobą wzajemnie powiązane i perfekcyjnie dostosowane do siebie nawzajem. 

W ten sposób wykluczamy zagrożenia typowe dla współpracy wielu niezależnych projektantów i podwykonawców.

Projekty hal
Projekty hal Atlas Ward

Projekty hal Atlas Ward

Projektowanie i budowę hal stalowych warto powierzyć generalnemu wykonawcy

Siłą naszej firmy są nasi pracownicy. Budujemy trwałe relacje, dzięki czemu możemy w pełni na sobie polegać. Wykorzystujemy nowoczesne technologie nie tylko w budownictwie. Zarządzamy projektem w taki sposób, by jego realizacja przebiegała szybko i była dla inwestorów przyjemnością. Kompleksowa usługa jest stałym elementem naszej oferty

Projekty hal stalowych Atlas Ward

Tworzymy projekty magazynów przemysłowych perfekcyjnie dostosowane do potrzeb klienta

Zanim zasiądziemy do projektowania, staramy się w pełni zrozumieć wymagania inwestora i specyfikę jego branży. Proponujemy rozwiązania, które pozwolą na zwiększenie użyteczności budowanej hali stalowej i osiąganie z niej większego dochodu w przyszłości. We współczesnym biznesie liczy się innowacyjność. Wiemy, jak wykorzystać technikę, by Ci służyła.

Projekty hal stalowych Atlas Ward

Jesteśmy certyfikowanym producentem prefabrykatów stalowych, co pozwala nam projektować swobodnie

Podejmujemy się także nietypowych wyzwań. W naszym zakładzie produkcyjnym możemy stworzyć wysokiej jakości elementy konstrukcyjne, dzięki czemu nasze możliwości są nieograniczone. Projekty hal stalowych, które u nas zamówisz, będą profesjonalne pod każdym względem i pozwolą nam przenieść Twoje marzenia w rzeczywistość.

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Panattoni Obiekt produkcyjno-magazynowy

więcej

OBIEKT MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY BIK PARK WROCŁAW II

więcej

kompleks produkcyjny Persan

więcej

Rozbudowa zakładu produkcyjnego Schumacher Packaging

więcej

ROZBUDOWA FABRYKI O2a Polska

więcej

Rozbudowa zakładu produkcyjnego Sopro Polska

więcej

Rozbudowa zakładu produkcyjnego EBERSPAECHER

więcej

ZAKŁAD PRODUKCYJNY JOYSONQUIN

więcej

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY RAWIBOX

więcej