Strategia ESG

Atlas Ward – polski lider generalnego wykonawstwa – od początku swojej działalności stawia na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które minimalizują negatywny wpływ na środowisko.

Przygotowaliśmy strategię ESG na lata 2024-2027, w której zawarliśmy cele i wskaźniki w zakresie ekologii, społecznej odpowiedzialności oraz ładu korporacyjnego.

Dążymy do tego, aby wspierać naszych klientów i partnerów w procesie raportowania niefinansowanego, także w międzynarodowym standardzie.

Strategia ESG

CERTYFIKATY

NAGRODY

228 miejsce na liście 500 w rankingu Rzeczpospolitej

W 25 edycji Rankingu Listy 500 dziennika Rzeczpospolita uplasowaliśmy się na 228 miejscu z awansem aż o 131 miejsc. Rzeczpospolita Lista 500 to ranking 500 największych polskich przedsiębiorstw klasyfikowanych według przychodów.

5-krotny Diament Forbesa

W rankingu tworzonego przez redakcję magazynu Forbes.pl i firmę Dun & Bradstreet Polska, znaleźliśmy się w gronie największych firm, z przychodami powyżej 250 000 000 zł, które najdynamiczniej rozwijają się w swoim regionie.

Budowlana Firma Roku 2022

W trakcie gali Builder Awards Atlas Ward otrzymał tytuł Budowlanej Firmy Roku 2022 za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku.

UCZELNIE

UCZELNIE

Współpraca ze środowiskiem akademickim stanowi źródło wiedzy i innowacji, ale również platformę do wymiany doświadczeń, rozwijania kompetencji i budowania trwałych relacji opartych na wspólnych celach i dążeniu do doskonałości.

Wspólnie z Uczelniami:

  1. Realizujemy programy praktyk
  2. Uruchomiliśmy program stypendialny na Politechnice Wrocławskiej
  3. Współpracujemy przy badaniach i ekspertyzach
  4. Bierzemy czynny udział w pozyskiwaniu grantów z Unii Europejskiej na innowacyjne rozwiązania w zakresie budownictwa
STOWARZYSZENIA

STOWARZYSZENIA

Atlas Ward aktywnie angażuje się w działalność stowarzyszeń biznesowych, widząc w tym wartość dla swojego rozwoju i wspierania relacji handlowych. Wśród nich znajdują się takie prestiżowe instytucje jak Dolnośląska Izba Gospodarcza, Zachodnia Izba Gospodarcza, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa oraz Polsko-Chińska Główna Izba Gospodarcza. Poprzez swoje członkostwo w tych organizacjach, Atlas Ward Polska nie tylko nawiązuje nowe kontakty biznesowe, ale także uczestniczy w wymianie wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk.

DOBRE MIEJSCE PRACY

Atlas Ward to doskonałe miejsce do pracy dla ambitnych i zaangażowanych osób. Oferujemy naszym pracownikom inspirujące i wspierające środowisko, możliwości rozwoju zawodowego oraz atmosferę sprzyjającą twórczej pracy i realizację własnych pasji.

Bardzo ważnym elementem naszego środowiska zawodowego jest zaangażowanie w rozwój zespołu. Oferujemy liczne szkolenia i programy rozwojowe, które pozwalają pracownikom rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę. Dzięki temu każdy może stale podnosić swoje kompetencje i budować ścieżkę kariery.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów z różnych dziedzin, co tworzy inspirujące środowisko do pracy interdyscyplinarnej, dzięki czemu pracownicy mają okazję uczyć się od siebie nawzajem, wspólnie rozwiązywać problemy i tworzyć innowacyjne rozwiązania.

Gwarantujemy zatrudnionym osobom dogodne warunki pracy oraz benefity, które przyczyniają się do ich zadowolenia i motywacji.

DOBRE MIEJSCE PRACY