Wspieramy Studentów

W Atlas Ward poważnie traktujemy rozwój młodych ludzi. Wiemy, że odpowiednie wsparcie dla ambitnych studentów i studentek może stworzyć przestrzeń do spełniania swoich pasji, prowadzących do pomysłów na innowacje, które zrewolucjonizują naszą branżę. Współpraca z uczelniami umożliwia nam łączenie praktycznej wiedzy z nowatorskimi pomysłami studentów.

Uruchomiliśmy Program Ambasadorski oraz przyznaliśmy Stypendium dla Studentki Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej. To krok w stronę długoterminowego wsparcia młodych talentów, które przyczyni się do rozwoju zrównoważonych i efektywnych rozwiązań budowlanych.

Atlas Ward zaprasza na praktyki wszystkich studentów, gotowych podjąć wyzwanie i dołączyć do zespołu lidera generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych i logistycznych. Oferujemy zdobycie doświadczenia przy realizacji inwestycji dla prestiżowych marek – t.j. DHL, P3, 7R, DSV czy Panattoni. Najbardziej utalentowani studenci otrzymają stypendia.

Program Ambasador

Program Stypendium

Praktyki i staże

Wizyty na budowach

DOŁĄCZ DO NAS

Współpraca ze środowiskiem akademickim stanowi źródło wiedzy i innowacji, ale również platformę do wymiany doświadczeń, rozwijania kompetencji i budowania trwałych relacji opartych na wspólnych celach i dążeniu do doskonałości.

Wspólnie z Uczelniami realizujemy programy praktyk, uruchomiliśmy program stypendialny na Politechnice Wrocławskiej, współpracujemy przy badaniach i ekspertyzach, bierzemy czynny udział w pozyskiwaniu grantów z Unii Europejskiej na innowacyjne rozwiązania w zakresie budownictwa.

JAK APLIKOWAĆ?

1

Wypełnij formularz i wyślij wraz z CV

Wypełnij formularz rekrutacyjny. Załącz swoje CV i opisz w kilku zdaniach, dlaczego chcesz rozpocząć praktyki w Atlas Ward Polska.

2

Porozmawiajmy o Twojej karierze

Zapoznajemy się ze wszystkimi zgłoszeniami. Na spotkanie zapraszamy wybranych kandydatów. To okazja, aby porozmawiać o oczekiwaniach, możliwościach i pomyśle na Twój rozwój w czasie praktyk w Atlas Ward Polska.

3

Rozpocznij praktyki

Po pomyślnym zakończeniu rekrutacji, zapraszamy do rozpoczęcia praktyk.