2023
Piąty Diament Forbesa
dla Atlas Ward Polska

Jesteśmy w gronie największych firm w Polsce z przychodami powyżej 250 mln zł, które najdynamiczniej rozwijają się w swoim regionie. To dla nas wielkie wyróżnienie i powód do dumy.

2022
Nowi Członkowie Zarządu
Atlas Ward Polska

Do Zarządu Atlas Ward Polska dołączają Tomasz Ślęzak oraz Michał Muskała – managerowie z wszechstronnym wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w polskich i zagranicznych spółkach.

2022
Diament Forbes 2022

Czwarty raz otrzymujemy „Diament Forbesa”, umacniając swoją pozycję w czołówce najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z przychodami powyżej 250 mln zł.

2021
Certyfikowana jakość

Stawiamy na bezpieczne i zrównoważone budownictwo. Na każdym etapie budowy działamy w zintegrowanym systemie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, potwierdzonym certyfikatem ISO 45001, a naszą aktywność na rzecz zrównoważonego budownictwa i stosowanie proekologicznych rozwiązań potwierdza certyfikat ISO 14001. Certyfikaty zostały przyznane nam przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną.

Grupa Atlas Ward Polska

2020-2021
Grupa Atlas Ward Polska:
nie zwalniamy tempa!

Naturalną konsekwencją dynamicznego rozwoju Atlas Ward Polska i wieloletniego budowania partnerskich relacji w biznesie staje się zawiązanie Grupy Atlas Ward Polska. W skład Grupy wchodzi Atlas Ward Polska, Inplag - Ekspert Instalacji - oraz Atlas Energy Polska - firma realizująca projekty z zakresu OZE. Łączymy pasje biznesowe z motorsportem, a potwierdzeniem tego jest Atlas Ward Motorsport i Atlas Ward Speed Academy, również należące do Grupy AWP. Umacniamy się na pozycji lidera generalnego wykonawstwa w Polsce. Potwierdzeniem umiejętności i najwyższej jakości usług stają się kolejne wyróżnienia: przyznane nam rok po roku dwa “Diamenty Forbes” oraz godło “Quality International 2020”.

2020
Zielone budownictwo
i zrównoważony rozwój

Jako Jednostka Certyfikująca BREEAM utrzymujemy kurs na zielone, zrównoważone budownictwo. Dążąc do poszerzenia wiedzy na temat rozwiązań przyjaznych środowisku, a jednocześnie propagowania proekologicznej postawy w branży, dołączamy do Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC).

2019
Jubileusz 20-lecia Atlas Ward Polska
Oddział Szczecin
BREEAM

Jubileuszowy rok działalności Atlas Ward Polska to czas wyznaczania nowych kierunków rozwoju i dalszej ekspansji firmy. Do grona Oddziałów Spółki dołącza Szczecin, który zasięgiem swojej działalności obejmuje głównie północno-zachodnie rejony kraju. Stawiamy na zrównoważone i zielone budownictwo. Jako jeden z nielicznych generalnych wykonawców w Polsce otrzymujemy tytuł jednostki certyfikującej BREEAM.

2018
Inplag - Ekspert Instalacji

Z myślą o zapewnieniu naszym inwestorom kompleksowej oferty usług i bezpieczeństwa realizacji inwestycji, powstaje spółka Inplag. Jest to wysoko wyspecjalizowany zespół instalacyjny, realizujący instalacje zewnętrzne, sieci oraz instalacje wewnętrzne.

2018
AWARD Business Park - własna siedziba
Atlas Ward Polska i 500 realizacja firmy

Przy ul. Zwycięskiej we Wrocławiu wybudowaliśmy prestiżowy kompleks biurowców - AWARD Business Park, w którym mieści się siedziba Atlas Ward Polska. Inwestycja ta jest jednocześnie 500 realizacją w portfolio spółki. Została doceniona w szerokich kręgach, czego dowodem są przyznane nagrody: “Dolnośląska Budowa Roku" oraz "Dolnośląski Gryf" w kategorii "Wizjoner przestrzeni".

2016
Dwa pierwsze oddziały:
w Krakowie i Poznaniu

Dynamiczny rozwój firmy przekłada się na potrzebę utworzenia Oddziałów w Małopolsce i Wielkopolsce. Umożliwiły one wieloaspektowy rozwój działalności firmy na obszarze południowej i zachodniej Polski, a także sprawne zarządzanie wieloma inwestycjami równocześnie na terenie znacznej części kraju.

2016
Pierwszy Diament Forbes
dla Atlas Ward Polska

Zwieńczeniem dotychczasowych sukcesów biznesowych i dynamicznego wzrostu staje się Diament Forbes. Jest to wyróżnienie przyznawane przez redakcję "Forbes" we współpracy z Dun & Bradstreet Polska najdynamiczniej rozwijającym się firmom w kraju.

2015
Pełna niezależność kapitałowa

Atlas Ward Polska, dzięki dotychczasowemu rozwojowi i odważnym decyzjom biznesowym, przekształca się w pełni niezależną kapitałowo polską spółkę, z zarządem, którego członkowie stają się jedynymi właścicielami firmy. W jego skład wchodzą: Mariusz Górecki, Wojciech Karwan, Rafał Zajączkowski i Arkadiusz Grycz.

2014
Team Atlas Ward Motorsport

Z pasji do motoryzacji w 2014 roku powstaje team Atlas Ward Motorsport. Team tworzą pasjonaci będący częścią firmy Atlas Ward Polska. Bierzemy udział w różnych cyklach zawodów motorsportowych, zdobywając kolejne mistrzowskie tytuły. Aktualnie nasz Team startuje m.in. w pucharze Porsche Sports Cup Deutschland.

28 września 1999
Powstaje firma Atlas Ward Polska

Atlas Ward Polska powstaje jako kolejny oddział międzynarodowego holdingu, z siedzibą we Wrocławiu.

Lata 80. i 90.
Międzynarodowa ekspansja Atlas Ward

Dynamiczny rozwój Atlas Ward na Wyspach Brytyjskich stał się motorem napędowym ekspansji firmy na rynki zagraniczne. Pierwsza filia brytyjskiej marki powstała w Niemczech (1984), a kolejne w Chinach (1995) i Ukrainie (1996).

1948
Atlas Ward Ltd

W angielskim Sherburn bracia Ward zakładają firmę Ward Brothers Ltd, która po latach – już pod zmienioną nazwą Atlas Ward – staje się jednym z liderów w branży konstrukcji stalowych.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50