W ostatnim czasie grono naszych partnerów biznesowych powiększyło się o jednego z liderów na europejskim rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych – Panattoni. Dla inwestora wybudujemy 100 tys. m2 powierzchni logistycznej.

Atlas Ward Polska jako generalny wykonawca w najbliższych miesiącach zrealizuje jednocześnie cztery inwestycje – w Wałbrzychu, pod Poznaniem, na Bielanach Wrocławskich i w dolnośląskich Krzyżowicach. Początek współpracy to łącznie około 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni o przeznaczeniu logistyczno-magazynowym.  

– W ciągu ostatnich dwóch miesięcy inwestor powierzył nam realizację czterech inwestycji, zgodnych z wymogami zrównoważonego budownictwa i objętych certyfikacją BREEAM. To dla nas kolejny krok w umacnianiu pozycji rynkowej jako lidera nowoczesnego i ekologicznego budownictwa, realizowanego na potrzeby największych deweloperów nieruchomości mówi Mariusz Górecki, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Atlas Ward Polska.

Wszystkie inwestycje prowadzone dla Panattoni wyróżnia niezwykle szybkie tempo realizacji. Obiekty na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce powstaną w zaledwie kilka miesięcy.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50