2019 rok dla ATLAS WARD POLSKA jest szczególnym czasem. 20 lat temu, we Wrocławiu, powstał kilkuosobowy, polski oddział międzynarodowego holdingu ATLAS WARD INTERNATIONAL. Po kilku latach działalności firma przekształciła się w pełni niezależną spółkę ATLAS WARD POLSKA, z własnym zarządem i 100% polskim kapitałem. Dziś ATLAS WARD POLSKA tworzy zespół złożony z ponad 200 osób. W portfolio firmy znajduje się ponad 600 realizacji o łącznej powierzchni przekraczającej 3 000 000 m2.

Do grona naszych klientów należą najwięksi gracze rynkowi z branży logistycznej, przemysłowej, automotive czy meblarskiej. Jesteśmy jednym z polskich liderów w zakresie budowy obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak magazyny czy hale logistyczne.

Kompleksowa realizacja inwestycji

Jako Generalny Wykonawca zarządzamy procesami inwestycyjno-budowlanymi nawet najbardziej wymagających projektów. Jesteśmy dumni z tego, że nasze starania, by być zaufanym partnerem w biznesie, zostały docenione – świadczą o tym liczne certyfikaty i nagrody, które zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat pracy. W 2019 roku możemy poszczycić się trzema terenowymi oddziałami firmy – w Krakowie, Poznaniu i Szczecinie. Dzięki bliskiej współpracy z inwestorami jeszcze lepiej poznajemy ich potrzeby i realizujemy wspólne cele.

Zaangażowanie i wspólne pasje

Na osi rozwoju ATLAS WARD POLSKA wiele wydarzeń miało wyjątkowe znaczenie. Do takich w ostatnich latach z pewnością należały budowa i otwarcie własnej siedziby – AWARD Business Park czy własna drużyna motorsportowa. Każdy z najważniejszych kroków w historii firmy stawiany był wspólnie z zespołem, który pełen zaangażowania realizował nawet najbardziej ambitne plany. Cieszymy się, że otaczają nas ludzie z pasją do swojej pracy – ale i spełniający się także poza nią. Od wielu lat wspieramy nasz team w podejmowaniu różnego rodzaju inicjatyw – sportowych, podróżniczych czy charytatywnych. Jesteśmy pewni, że z tak zaangażowanymi ludźmi kolejnych 20 lat ATLAS WARD POLSKA będzie pasmem sukcesów i nieustannego rozwoju.

Wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój ATLAS WARD POLSKA serdecznie dziękujemy za 20 lat wspólnych pasji!

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu wizerunkowego, który przygotowaliśmy z okazji 20-lecia ATLAS WARD POLSKA.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50