Z radością ogłaszamy, że po raz 6. zostaliśmy laureatem Diamentu Forbesa.

To wyróżnienie, przyznawane najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce, jest dla nas potwierdzeniem sukcesu, osiąganego nawet w obliczu wyzwań rynkowych i niepewności. 
 

Lista laureatów Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie oficjalnych danych z lat 2018-2022.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że znaleźliśmy się w czołowej trójce firm z przychodami powyżej 250 milionów złotych, które najdynamiczniej rozwijają się na Dolnym Śląsku. 

Nasz awans o 5 pozycji w rankingu regionalnym i aż o 77 miejsc na arenie ogólnopolskiej to wspólny sukces całego zespołu. Brawo, Najszybszy Teamie Budowlany!

„Pracujemy w metodyce BIM, poszukujemy optymalnych i jakościowych rozwiązań dla naszych klientów przemysłowych i logistycznych – także w zakresie procesów i wykorzystania materiałów zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Naszym celem jest efektywne budownictwo, zawsze z klientem na pierwszym planie” – mówi Mariusz Górecki, Prezes Atlas Ward.

6-ty Diament Forbesa potwierdza naszą liderską pozycję w branży generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych i logistycznych. To wyróżnienie jest dowodem na to, że nasze zaangażowanie, innowacyjność i dążenie do doskonałości są cenione i rozpoznawane.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i zaufanie

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50