Grupa Atlas Ward wspiera Wielką Wyprawę Maluchów

Już w najbliższy piątek, 5 lipca aż 80 załóg zasiądzie za kierownicami kultowych już Fiatów 126p, by pokonać trasę Warszawa – Monte Cassino, a wszystko to w ramach charytatywnej „Wielkiej Wyprawy Maluchów”.

Grupę Atlas Ward będą reprezentować Paweł Dębiński (Atlas Ward) oraz Jacek Buszyk (Inplag), którzy pokonają Maluchem trasę o długości 3200 km w ciągu 14 dni.

Na starcie stają również prawdziwe legendy motorsportu: Longin Bielak, Sobiesław Zasada, Maciej Wisławski, Rafał Sonik oraz Kajetan Kajetanowicz. Ambasadorami akcji zostali również: Bartosz Ostałowski – drifter oraz Remigiusz „Rezi” Wierzgoń – influencer.

Grupa Atlas Ward wspiera Wielką Wyprawę Maluchów

Dlaczego bierzemy udział?

Celem jest zebranie 1 miliona euro, które zostaną przekazane na pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz edukację w zakresie bezpieczeństwa na drodze. 

Cieszymy się, że wspólnie, jako Grupa Atlas Ward, możemy angażować się w projekty odpowiedzialne społecznie. W ramach programu „Wiele pasji – jeden Team” oraz przyjętej strategii ESG promujemy aktywny, kreatywny, pełen pasji tryb życia, który przekłada się na kształtowanie pozytywnych postaw w najbliższym otoczeniu. Poprzez udział w „Wielkiej Wyprawie Maluchów” chcemy przede wszystkim pomóc potrzebującym dzieciom, ale także uświadamiać, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, co – dzięki własnej drużynie motorsportowej Förch Racing by Atlas Ward – doskonale rozumiemy.

Dlaczego bierzemy udział?

Plan podróży

5.07 Start/ Warszawa – Zator
6.07 Zator- Zakopane – Heron-Krynica
7.07 Węgry
8.07 Rumunia
9.07 Rumunia
10.07 Serbia
11/12.07 prom Chorwacja-Włochy
12.07 Meta w Monte Cassino
13.07 rest day w Rzymie
14.07 powrót do Krakowa/przelot załogi Rzym-Kraków o 18:40
18.07 Szczyrk/ wieczorny event, nocleg ( dojazd do Szczyrku we własnym zakresie)
19.07 Finał w Krakowie

 

Plan podróży

Nasi kierowcy

Paweł Dębiński

Paweł Dębiński

Atlas Ward

W Atlas Ward zajmuje stanowisko rzecznika klienta obsługi gwarancyjnej. Koleżanki z zespołu określają go jako dobrego i odpowiedzialnego kolegę, z wielkim poczuciem humoru. Świetny fachowiec, na którego wsparcie zawsze można liczyć.
Prywatnie – zakochany w motoryzacji, zwłaszcza angielskiej. Kolekcjonuje i naprawia stare samochody, choć – jak sam mówi – z różnym skutkiem. 😉 Na jego podwórku spotkać można nawet… Jaguary.

Jacek Buszyk

Inplag

W Inplagu jest Koordynatorem Kontraktu ds. Instalacji Fotowoltaicznej. Przez współpracowników określany jako wulkan energii – nigdy nie jest zmęczony i nigdy nie narzeka. Człowiek-petarda. Potrafi zjednać sobie każdego; jego energia zaraża, a pozytywne podejście nakręca do działania wszystkich dokoła.
Zapytany o motoryzację, mówi, że sam jest w wieku Malucha. 😉 Prywatnie fan podróży, gór oraz tenisa.

Jacek Buszyk
Dream team

Dream team

Panowie zapytani, jak czują się przed startem, zgodnie odpowiadają: trema i ekscytacja. Wierzą, że są świetnie przygotowani. Z przyjemnością biorą udział w akcji, bo wyjątkowa przygoda idzie tu w parze ze szlachetnym celem. A ten – pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz edukacja w temacie – jest im szczególnie bliski. Sami są odpowiedzialnymi kierowcami, którzy szanują przepisy. Miesięcznie, w ramach pracy, pokonują po 5 000 km. Obydwaj nie mają żadnych punktów karnych. Wiemy, że mówią prawdę – ich index ecologic wynosi 95-100%!

Galeria