Nasz inwestor –  Specma Poland, producent zespołów hydraulicznych, należący do Specma Group, otrzymał wyjątkowe wyróżnienie. Dyplom Duńskiego Stowarzyszenia Eksportu i Medal Honoru Księcia Henryka, przyznawany jest firmom i osobom prywatnym, mającym znaczący wkład w promowanie duńskich produktów i usług za granicą.

W zeszły wtorek Dyrektor generalny Morten Kjær i Bartosz Petrykowski, Site Manager Specma Sp. z o.o.,  odebrali z rąk ambasadora Danii Ole Egberga Mikkelsena i Ulricha Ritsinga, Zastępcy Przewodniczącego Komisji Sędziowskiej, medal i dyplom uznania za promocję duńskiego eksportu i dobrych praktyk biznesowych.

Na miejsce wręczenia tak znaczącej nagrody wybrano nieprzypadkowo naszą budowę. Nowy obiekt produkcyjny wraz z budynkiem biurowym o powierzchni 7 300 m2, zostanie uruchomiony już pod koniec pierwszego kwartału 2019 r.

Specma, polska firma z duńskim kapitałem, obecna jest na naszym rynku od niespełna dziesięciu lat. Firma specjalizuje się w produkcji komponentów (m.in. rur i węży hydraulicznych) a także w montażu układów hydraulicznych dla światowych producentów maszyn i urządzeń. Dziś wśród jej klientów można wymienić takie marki jak Volvo Construction Equipment – VCE, Rolls Royce Marine, czy Cargotec Corporation – klienta, który przeniósł do Polski swą działalność z Finlandii.

Jeszcze raz naszemu inwestorowi gratulujemy tego wyjątkowego wyróżnienia.


Galeria

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50