Atlas Ward Polska został generalnym wykonawcą nowoczesnego obiektu magazynowego w Teresinie w woj. mazowieckim na zlecenie wiodącego operatora logistycznego. To już drugi obiekt realizowany przez AWP dla tego dewelopera.

Pierwsza inwestycja o powierzchni 60 000 m2 powstaje w Gorzowie Wielkopolskim. Przeczytaj artykuł!

W ramach mazowieckiej inwestycji zrealizowanych zostanie 30 000 m2 powierzchni, dostosowanej do najwyższych wymogów logistyki i magazynowania. Atlas Ward Polska jest odpowiedzialny także za zagospodarowanie terenów zewnętrznych, w tym m.in. budowę dróg i parkingów. Kompleksową realizację instalacji elektrycznych i sanitarnych zrealizuje Inplag – spółka wchodząca w skład Grupy Atlas Ward Polska.

Inwestycja objęta jest certyfikacją BREEAM na poziomie „Excellent”. Oznacza to, że obiekt spełniać będzie wysokie wielokryterialne wymagania systemu ocen budynków pod względem ich oddziaływania na środowisko. W budynku wykorzystane zostaną proekologiczne rozwiązania (w tym m.in. instalacja fotowoltaiczna), które pozwolą ograniczyć koszty utrzymania obiektu, minimalizować negatywny wpływ na środowisko a przy tym zapewnią komfort dla przyszłych pracowników.

Najnowsze realizacje

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Centrum produkcyjno-magazynowe PANATTONI PARK SZCZECIN III

więcej

Kompleks produkcyjny GTHR

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50