Tradycją jest już nasze coroczne wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z wielką radością informujemy, że podczas tegorocznego finału sztab Silesia Ring zebrał kwotę 220.118,75 zł, w czym i nasz Team miał swój udział!

Za nami 29. Finał WOŚP, z którego dochód przekazany zostanie dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak co roku również i my wsparliśmy zbiórkę! Nasz Team nie tylko brał aktywny udział w finale odbywającym się na torze wyścigowym Silesia Ring, ale również dołożył swoją cegiełkę do internetowych licytacji.


Za kwotę 3 000 zł wylicytowano co-drive w samochodzie Porsche CaymanGT4 ClubSport na torze Silesia Ring, za którego kierownicą zasiądzie zwycięzca wielu wyścigów samochodowych i prezes spółki Atlas Ward Polska Mariusz Górecki.  Natomiast co-drive z Kubą Brzezińskim, Rajdowym Mistrzem Polski KL OPEN 2019 oraz zwycięzcą odcinków specjalnych Rajdowych Mistrzostw Świata wylicytowano za 1 525 zł.

Łączna kwota, którą udało się zebrać zarówno do puszek, jak i podczas licytacji wyniosła w tym roku 220.118,75 zł! Cieszymy się, że również my mieliśmy w tym swój udział! Jesteśmy pewni, że zwycięzcom naszych licytacji nie zabraknie emocji podczas czekających ich przejazdów!

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50