Atlas Ward Polska kompleksowo realizuje dwa nowoczesne parki logistyczne w Szczecinie, o łącznej powierzchni ponad 70 000 m2, dla dewelopera Panattoni – jednego z liderów na europejskim rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych, a także naszego wieloletniego partnera biznesowego.

Centrum produkcyjno-magazynowe przy ul. Kniewskiej, o powierzchni 31 000 m2 buduje szczeciński oddział spółki Atlas Ward Polska. Inwestycja realizowana jest zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa,, co pozwoliło na rozpoczęcie procesu certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent.

Jednocześnie, na sąsiedniej działce przy ulicy Lubczyńskiej, trwa budowa drugiego obiektu Panattoni o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym, wraz z biurowcem. Ich powierzchnia wynosi 40 000 m2 i, podobnie do siostrzanego parku logistycznego przy ulicy Kniewskiej, objęta jest zieloną certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent. Już teraz wiadomo, że jednym z najemców powierzchni będzie wiodący dostawca usług logistycznych na świecie.

Zakończenie prac przy ulicy Lubczyńskiej planowane jest na jesień 2022.

Najnowsze realizacje

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Centrum produkcyjno-magazynowe PANATTONI PARK SZCZECIN III

więcej

Kompleks produkcyjny GTHR

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50