Atlas Ward Polska rozpoczął rozbudowę parku logistycznego CTPark Opole. Budynek OPO3 o powierzchni blisko 20 000 m2 zrealizowany zostanie w formule build-to-suit. Inwestycja powstanie na trenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w stolicy Opolszczyzny.

Obiekt realizowany jest na zlecenie CTP – jednego z największych deweloperów i zarządców nieruchomości logistycznych i przemysłowych w Europie, na potrzeby TitanX Engine Cooling – globalnego dostawcy układów chłodzenia.

– Inwestor docenił nasze doświadczenie, partnerstwo w biznesie oraz kompleksowe doradztwo na każdym etapie procesu inwestycyjno-budowlanego. Realizowany przez nas obiekt dostosowany będzie do najwyższych wymogów logistyki i magazynowania, a zrealizowana inwestycja odpowie na dynamicznie rozwijające się potrzeby branży. Nowoczesne centrum logistyczne powstające w stolicy Opolszczyzny, to kolejny przykład naszej realizacji zgodnej z zasadami zrównoważonego budownictwa, w której wykorzystamy najnowocześniejsze technologie i rozwiązania budowlane – wyjaśnia Mariusz Górecki, Prezes Zarządu Atlas Ward Polska.

Wraz z początkiem marca odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego w fundamenty obiektu. Akt erekcyjny w imieniu firmy podpisał Tomasz Ślęzak, Członek Zarządu Atlas Ward Polska.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50