Ruszyła rozbudowa P3 Parku Poznań w Robakowie. Atlas Ward Polska jako Generalny Wykonawca zrealizuje dwa nowe obiekty o łącznej powierzchni ponad 23 000 m2. W budowanych w modelu BTS halach znajdzie się sortownia jednego z największych polskich operatorów logistycznych oraz magazyn z chłodnią, realizowany na potrzeby Green Factory Logistics.

Atlas Ward Polska odpowiedzialny jest za kompleksową realizację obu inwestycji w modelu „Zaprojektuj i Wybuduj”. Każdy z nowych obiektów już na etapie projektowania został dostosowany do potrzeb docelowych użytkowników. Pierwsza z hal z dwukondygnacyjnym budynkiem biurowym o łącznej powierzchni blisko 12 820 m2 zostanie zagospodarowana przez firmę kurierską. W hali drugiej o powierzchni około 11 000 m2 znajdzie się nowa chłodnia i magazyn firmy Green Factory Logistics, wraz z częścią socjalno-biurową. Z myślą o zachowaniu najwyższych standardów w zakresie ekologii i ochrony środowiska, budowa nowych obiektów objęta zostanie certyfikacją BREEAM na poziomie Very Good.

Park P3 w Robakowie to jeden z największych parków logistycznych w Polsce zachodniej – jego niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja w bliskim sąsiedztwie Poznania i autostrady A2. Rozbudowa parku to druga inwestycja Atlas Ward Polska dla dewelopera P3. W 2019 roku jako Generalny Wykonawca zakończyliśmy rozbudowę sortowni InPost w parku P3 Piotrków w Woli Bykowskiej.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50