Dostrzegając szansę na wymianę doświadczeń, wzajemną naukę i dalszy dynamiczny rozwój, generalny wykonawca Atlas Ward Polska i Uniwersytet Przyrodniczy połączyli siły. 18 października, w siedzibie głównej Atlas Ward Polska, Zarząd firmy i przedstawiciele uczelni oficjalnie rozpoczęli współpracę.

– Jestem głęboko przekonany, że partnerstwo sektora biznesowego i jednego z najważniejszych ośrodków akademickich i badawczych we Wrocławiu przyczyni się zarówno do rozwoju nauki, a przez to – wprowadzania efektywniejszych rozwiązań technologicznych na rynek, jak i do sprawnego odnalezienia się absolwentów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy – mówi Łukasz Wieruszewski, Manager ds. Rozwoju Biznesu Atlas Ward Polska.

Rozpoczęta współpraca zakłada realizowanie wspólnych programów i projektów badawczych, wymianę informacji w zakresie dydaktyki, programów kształcenia oraz prowadzonych badań naukowych oraz wzajemne promowanie przedsięwzięć i rezultatów prac w krajowych i zagranicznych środowiskach przemysłowych i naukowo-badawczych. Co kluczowe dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego, na mocy podpisanej umowy zyskują oni możliwość odbywania stażów i praktyk w Atlas Ward Polska, jak i realizację prac dyplomowych.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50