Atlas Ward Polska znalazł się w pierwszej trójce firm, które odnotowały największy wzrost przychodów pośród 40 kluczowych podmiotów branży budowlanej w Polsce.

Eksperci firmy Spectis, autorzy raportu „Firmy Budowlane w Polsce w 2020”, przeanalizowali dane finansowe, portfele zamówień, profile oraz inne dane szczegółowe 100 najaktywniejszych przedsiębiorstw budowlanych. Swoje wnioski zestawili z weryfikacją obecnego stanu branży oraz prognozami na jej funkcjonowanie w najbliższych 5 latach.

Według informacji zaprezentowanych przez Spectis, Atlas Ward Polska znalazł się w czołówce firm, które odnotowały procentowo największy wzrost przychodów – dane z 2019 roku w odniesieniu do wyników z 2018 roku.

Raport „Firmy Budowlane w Polsce w 2020” to kompleksowa analiza działalności największych graczy na rynku budowlanym. Skupia się ona wyłącznie na podmiotach o szerokim spectrum działalności, pełniących funkcję Generalnego Wykonawcy – zarejestrowanych w Sekcji F (Budownictwo) Polskiej Klasyfikacji Działalności .

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50