Serce naszej firmy bije na Dolnym Śląsku, dlatego ważne jest dla nas wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych. Doceniając pasję, energię i ducha sportowej rywalizacji, sponsorujemy m.in. siatkarzy z drużyny IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice oraz piłkarzy z klubu Foto-Higiena Błyskawica Gać.

Wspólne budowanie przestrzeni do rozwoju oraz współpraca ze zdolnymi i ambitnymi ludźmi, którzy na co dzień przyczyniają się do popularyzacji sportu na Dolnym Śląsku, to dla nas wyjątkowa wartość.


Dlatego też, w kolejnym sezonie ligowym, kontynuujemy współpracę z siatkarskim klubem IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice. Jelczańskie Lwy startują na co dzień w rozgrywkach II Ligi Siatkówki, grając mecze w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach. Drużyna nieustannie pnie się w górę tabeli, dokładając do swojego konta kolejne zwycięstwa ligowe.

Od 2022 roku wspieramy również dolnośląskich piłkarzy z klubu Foto-Higiena Błyskawica Gać, którzy na poziomie III Ligi rywalizują z drużynami z Dolnego Śląska i Opolszczyzny.

Z zainteresowaniem przyglądamy się fantastycznym rezultatom wspieranych przez nas zawodników i trzymamy kciuki za ich kolejne sukcesy!

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50