Atlas Ward Speed Academy to nasz wyjątkowy projekt związany z pasją do motorsportu. Powstał z połączenia zamiłowania do szybkiej i bezpiecznej jazdy, talentu i niezwykłych umiejętności za kierownicą naszego Teamu i zaprzyjaźnionych sportowców. Szkołę tworzą profesjonalni i utytułowani kierowcy rajdowi i Mistrzowie Polski – Jakub ‘Colin’ Brzeziński i Dariusz Burkat, którzy w jej ramach prowadzą szkolenia i eventy motorsportowe.

W Atlas Ward Speed Academy pasjonaci sportów motorowych mogą spróbować swoich sił m.in. w indywidualnych szkoleniach 1 na 1 pod okiem profesjonalnej, licencjonowanej kadry. Utalentowani kierowcy rajdowi dzielą się podczas nich swoją wiedzą i doświadczeniem dzięki czemu podnoszą umiejętności kursantów w prowadzeniu samochodu w trudnych warunkach, w tym na luźnej, szutrowej nawierzchni największego obiektu szutrowego w Europie.

Każdy trenujący w Atlas Ward Speed Academy dowiaduje się jak pogodzić prędkość i bezpieczeństwo. Szkoleni kierowcy poznają techniki prawidłowego manewrowania, pilotowania i pokonywania trudnych odcinków.

Atlas Ward Speed Academy to świetni instruktorzy, którzy dodatkowo powołani zostali do Kadry Narodowej w Sporcie Samochodowym na rok 2022.

  • Jakub ‘Colin’ Brzeziński – czołowy polski kierowca rajdowy i współtwórca Atlas Ward Speed Academy. Pierwsze sukcesy na torze wyścigowym odniósł w 2014 roku, zdobywając wicemistrzostwo Rajdowego Pucharu Polski. Aktualnie ściga się nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Ma na swoim koncie m.in. tytuł Rajdowego Mistrza Polski w klasie OPEN 4WD, zwycięstwa w klasyfikacji generalnej 2WD, starty w Rajdowych Mistrzostwach Świata i zwycięstwa oesowe w Rajdach: Korsyki, Portugalii, Sardynii, Finlandii, Hiszpanii. W ostatnim sezonie do listy swoich sukcesów dopisał tytuły Mistrza Polski w Klasyfikacji Zespołów Sponsorskich, Mistrza Polski w Klasyfikacji Generalnej 2WD oraz Mistrza Polski w Klasyfikacji w klasie 4.
  • Dariusz Burkat – pilot rajdowy, który ma na koncie blisko 200 startów w Polsce i za granicą – m.in. w WRC, ERC, mistrzostwach Słowacji, Niemiec, Cypru, Łotwy, Litwy, Finlandii czy Szwecji, z tytułami min. Mistrza Polski w klasie Open 4WD czy Mistrza Polski w klasie N4. Podobnie jak Jakub Brzeziński, Darek to ubiegłoroczny Mistrz Polski w Klasyfikacji Zespołów Sponsorskich, Mistrz Polski w Klasyfikacji Generalnej 2WD oraz Mistrz Polski w Klasyfikacji w klasie 4.
  • Michał Chorbiński – niezwykle utalentowany, młody zawodnik, który ma ogromny potencjał rajdowy i świetnie radzi sobie na odcinkach specjalnych.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50