Wiodąca firma w dziedzinie zaawansowanej logistyki żywności ogłosiła dziś rozpoczęcie budowy najnowocześniejszego obiektu magazynowo-chłodniczego, w tym mroźni w pełnej automatyce składowania o wysokości 40 m. Realizacja znajduje się pod Warszawą, na terenie Nowego Modlina. Jej łączna powierzchnia wynosić będzie 27 000 m2, a wartość szacowana jest na 112 000 000 euro.

„Wierzymy w nowoczesne i proekologiczne technologie budowlane. Dlatego nowa inwestycja, którą realizujemy dla NewCold, wyposażona będzie w szereg rozwiązań przyjaznych środowisku m.in. instalację fotowoltaiczną, a także automatyzujących procesy logistyczne. Zaufanie firmy NewCold jest dla nas kolejnym potwierdzeniem, że nacisk na jakość, utrzymywanie stabilnego poziomu rozwoju i duże portfolio zrealizowanych z sukcesem projektów to kluczowe argumenty, które sprawiają, że nasza firma jest tak chętnie wybierana przez inwestorów” – mówi Mariusz Górecki, Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu Atlas Ward Polska.

Obiekt jest drugą realizowaną równolegle inwestycją dla firmy NewCold. Za projekt odpowiedzialny jest krakowski oddział AWP.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50