Pierwszy start w triathlonie na dystansie 1/8 w miejscowości Mietków naszej koleżanki z zespołu zakończony powodzeniem! Zadaniem Agnieszki było przepłynięcie 475 m w otwartym akwenie, następnie jazda 22,5 km na rowerze, a na sam koniec przebiegnięcie trasy liczącej 5,25 km.

Agnieszka po  półrocznych przygotowaniach nie miała większego problemu, żeby pokonać ten dystans.
Mietkowska trasa nie należy do najłatwiejszych ze względu na wzniesienia w okolicach Zalewu w Borzygniewie, nad którym zawodnicy startowali i finiszowali. Kulminacyjnym punktem zawodów były schody na trasie biegowej liczące około 100 stopni, które prowadziły na bardzo wysoko położony wał, z którego rozpościerał się piękny widok na metę zawodów.

Agnieszce zawody udało się ukończyć w czasie 1:30:21, który zapewnił jej  III miejsce w swojej kategorii kobiet.

Gratulujemy naszej koleżance zapału i determinacji w czasie przygotowań do zawodów. Mamy nadzieję, że energia jej nie opuści i znajdzie ona motywacje do dalszych regularnych treningów. Dowiedzieliśmy się, że kolejny start z udziałem Agi zaplanowany jest na 12 sierpnia w Kórniku, tym razem na dystansie 1/4 IRONMAN’a. Trzymamy kciuki za rozwój sportowy Agnieszki i cieszymy się, że mamy w naszej firmie taką zdolną zawodniczkę.


Galeria

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50