11 października, w czasie Gali Inżynierskiej organizowanej przez Dolnośląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa we Wrocławiu ogłoszono wyniki XVII edycji Konkursu „Dolnośląska Budowa Roku”. Atlas Ward Polska zajął pierwsze miejsce w kategorii „Obiekty budownictwa przemysłowego i magazynowego”, za realizację kompleksu produkcyjnego GTHR.

Inwestycja dla firmy GTHR to pierwsza fabryka, jaką Inwestor otworzył w Europie. GTHR specjalizuje się w produkcji wypełnień baterii litowo-jonowych. Za kompleksową realizację instalacji odpowiedzialny był Inplag – spółka z Grupy Atlas Ward Polska. Więcej o inwestycji można przeczytać tutaj.

To już trzecia statuetka w konkursie „Dolnośląska Budowa Roku”, która trafia w nasze ręce. W 2019 roku zajęliśmy pierwsze miejsce w Konkursie za realizację kompleksu biurowców AWARD Business Park we Wrocławiu, w którym mieści się siedziba główna naszej firmy, a w roku 2021 nagrodzony został obiekt magazynowy z budynkiem biurowym zrealizowany dla firmy DAJAR – czołowego dystrybutora artykułów do domu i ogrodu.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50