Sprawna współpraca pomiędzy inwestorem a wykonawcą to jeden z kluczowych czynników, sprzyjających terminowemu oddaniu obiektu. Na terenie Bielawskiego Parku Przemysłowego, jako Generalny Wykonawca,  mieliśmy wielką przyjemność zrealizować budowę centrum logistycznego dla dolnośląskiej spółki DOMINO POLSKA.

Prace  dla bielawskiego inwestora rozpoczęliśmy od projektowania i prowadzenia szeregu procesów formalno-administracyjnych. Do naszych zadań należały też m.in. dostawa materiałów budowlanych oraz prace ziemne, budowlane i wykończeniowe. Efekt? Zrealizowanie w niespełna rok największego na terenie Bielawy centrum logistycznego, z halą magazynową z częścią socjalną i obiektem biurowym, o łącznej powierzchni ponad 10 000 m2..

Dzięki świetnej komunikacji z przedstawicielami spółki DOMINO i dobrej atmosferze, jaka panowała podczas rozmów o inwestycji, oddanie obiektu do użytku nastąpiło zgodnie z oczekiwaniami i terminarzem. Nasze starania, by być najlepszym partnerem w biznesie, zostały docenione. Podczas uroczystego przecięcia wstęgi przy oddawaniu obiektu, otrzymaliśmy od DOMINO zarówno wiele ciepłych słów, jak i pamiątkową statuetkę z podziękowaniami.

Najnowsze realizacje

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Centrum produkcyjno-magazynowe PANATTONI PARK SZCZECIN III

więcej

Kompleks produkcyjny GTHR

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50