Zakończyliśmy prace budowlane już w 4,5 miesiąca od wejścia na teren inwestycji.

7R Park Warsaw West I jest zlokalizowany w miejscowości Bronisze, w bezpośrednim sąsiedztwie aglomeracji warszawskiej. Poza doskonałą lokalizacją wyróżniają go obiekty klasy A – o najwyższej jakości wykonania, optymalnym wyposażeniu i łącznej powierzchni 14 000 m². Atlas Ward Polska zrealizował obie hale magazynowe w systemie generalnego wykonawstwa.

Park logistyczny szyty na miarę

Nowy obiekt – podobnie jak pierwszy budynek – został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami najemcy – firmy InPost, zarządzającej siecią paczkomatów i oferującej usługi kurierskie. Hala ma powierzchnię blisko 5 000 m². Odpowiednia liczba doków i bram dostępnych z poziomu „0” pozwala przeprowadzać operacje cross-dockingu, niezbędne w bieżącej pracy sortowni najemcy. Cały 7R Park Warsaw West I jest objęty certyfikacją BREEAM. Wśród zastosowanych rozwiązań energooszczędnych znajdują się między innymi: LED-owe oświetlenie, ogrzewanie gazowe oraz system umożliwiający uruchomienie stacji ładowania samochodów elektrycznych. Budynek wyposażony jest w instalację tryskaczową zgodną z NFPA 13.

Generalny Wykonawca z Wrocławia

Park w Broniszach to kolejna inwestycja 7R dla InPost nadzorowana przez Atlas Ward Polska. Realizujemy także kompleks hal magazynowych parku 7R w Sosnowcu.

Najnowsze realizacje

Obiekt magazynowy wysokiego składowania 7R City Flex Wrocław Airport

więcej

KOMPLEKS BIUROWCÓW AWARD Business Park

więcej

Siedziba na Dolnym Śląsku DAJAR

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50