Zakończyliśmy prace budowlane już w 4,5 miesiąca od wejścia na teren inwestycji.

7R Park Warsaw West I jest zlokalizowany w miejscowości Bronisze, w bezpośrednim sąsiedztwie aglomeracji warszawskiej. Poza doskonałą lokalizacją wyróżniają go obiekty klasy A – o najwyższej jakości wykonania, optymalnym wyposażeniu i łącznej powierzchni 14 000 m². Atlas Ward Polska zrealizował obie hale magazynowe w systemie generalnego wykonawstwa.

Park logistyczny szyty na miarę

Nowy obiekt – podobnie jak pierwszy budynek – został zaprojektowany zgodnie z wymaganiami najemcy – firmy InPost, zarządzającej siecią paczkomatów i oferującej usługi kurierskie. Hala ma powierzchnię blisko 5 000 m². Odpowiednia liczba doków i bram dostępnych z poziomu „0” pozwala przeprowadzać operacje cross-dockingu, niezbędne w bieżącej pracy sortowni najemcy. Cały 7R Park Warsaw West I jest objęty certyfikacją BREEAM. Wśród zastosowanych rozwiązań energooszczędnych znajdują się między innymi: LED-owe oświetlenie, ogrzewanie gazowe oraz system umożliwiający uruchomienie stacji ładowania samochodów elektrycznych. Budynek wyposażony jest w instalację tryskaczową zgodną z NFPA 13.

Generalny Wykonawca z Wrocławia

Park w Broniszach to kolejna inwestycja 7R dla InPost nadzorowana przez Atlas Ward Polska. Realizujemy także kompleks hal magazynowych parku 7R w Sosnowcu.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50