Trzy nowoczesne obiekty logistyczno-magazynowe o łącznej powierzchni ponad 23 000 m2, tworzące kompleks 7R Park Sosnowiec, wyróżniają nie tylko optymalna funkcjonalność i ergonomiczne wyposażenie, ale także doskonała lokalizacja. Atlas Ward Polska jako generalny wykonawca zakończył prace związane z rozbudową kompleksu.

Realizacja inwestycji dla 7R w Sosnowcu prowadzona była w dwóch etapach i trwała niespełna dziesięć miesięcy. Jako pierwsze wybudowaliśmy dwa obiekty logistyczno-magazynowe o łącznej powierzchni 17 000 m2, wśród ich najemców znajduje się m.in. firma InPost. Oddana do użytku w ostatnim czasie hala o powierzchni 5 500 m2 powstała w etapie drugim i pełni funkcję magazynu. Cały 7R Park Sosnowiec objęty jest certyfikacją BREEAM.

Innowacyjny, zielony magazyn

Najnowszy obiekt w parku w Sosnowcu wpisuje się w standardy logistyki zorientowanej na ochronę środowiska.. Jest zasilany energią pochodzącą z paneli fotowoltaicznych, a zastosowane rozwiązania pozwalają także na obsługę aut elektrycznych we flocie najemcy – operatora logistycznego NoLimit. Magazyn jest wysoce energooszczędny, również dzięki zwiększeniu dostępu do światła dziennego w strefach przydokowych. Za projekt i wykonanie instalacji fotowoltaicznej w obiekcie odpowiadał nasz wewnętrzny zespół instalacji – Inplag.

Partnerstwo w biznesie

Deweloper 7R SA specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych, ekologicznych powierzchni magazynowych i produkcyjnych na wynajem. W ramach wcześniejszej współpracy z 7R, Atlas Ward Polska, jako generalny wykonawca, zrealizował 7R Park Warsaw West I w Broniszach. Obecnie prowadzimy budowę magazynu wysokiego składowania 7R City Flex Wrocław Airport w stolicy Dolnego Śląska.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50