Za nami kolejna udana inwestycja realizowana w systemie generalnego wykonawstwa. W nowo wybudowanym obiekcie prowadzona będzie obróbka blachy.

Inwestor – EKOINSTAL HOLDING Sp. z o.o. Sp. k. – specjalizuje się w obróbce stali i jest jednym z liderów dystrybucji wyrobów hutniczych w Polsce. Obiekt zrealizowano zgodnie z wysokimi wymogami stawianymi bezpiecznej i sprawnej obróbce blachy oraz wydajnemu odpylaniu. Został także dostosowany do montażu suwnic natorowych o udźwigu ok. 20 ton.

Mieliśmy przyjemność być Generalnym Wykonawcą tej inwestycji. Nasz zespół odpowiadał za opracowanie wszelkiej dokumentacji przed budową i po jej zakończeniu. Prowadziliśmy wszystkie prace budowlane oraz wykonywaliśmy instalacje sanitarne wewnętrzne. Odpowiadaliśmy również za zagospodarowanie terenów zewnętrznych oraz przygotowanie nawierzchni.

Nowy budynek jest zlokalizowany w Świętochłowicach w województwie śląskim. Na powierzchni blisko 5 500 m2  znajduje się obszar magazynowo-produkcyjny oraz trzykondygnacyjna część socjalno-biurowa.

Najnowsze realizacje

Obiekt magazynowy wysokiego składowania 7R City Flex Wrocław Airport

więcej

KOMPLEKS BIUROWCÓW AWARD Business Park

więcej

Siedziba na Dolnym Śląsku DAJAR

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50