Za nami kolejna udana inwestycja realizowana w systemie generalnego wykonawstwa. W nowo wybudowanym obiekcie prowadzona będzie obróbka blachy.

Inwestor – EKOINSTAL HOLDING Sp. z o.o. Sp. k. – specjalizuje się w obróbce stali i jest jednym z liderów dystrybucji wyrobów hutniczych w Polsce. Obiekt zrealizowano zgodnie z wysokimi wymogami stawianymi bezpiecznej i sprawnej obróbce blachy oraz wydajnemu odpylaniu. Został także dostosowany do montażu suwnic natorowych o udźwigu ok. 20 ton.

Mieliśmy przyjemność być Generalnym Wykonawcą tej inwestycji. Nasz zespół odpowiadał za opracowanie wszelkiej dokumentacji przed budową i po jej zakończeniu. Prowadziliśmy wszystkie prace budowlane oraz wykonywaliśmy instalacje sanitarne wewnętrzne. Odpowiadaliśmy również za zagospodarowanie terenów zewnętrznych oraz przygotowanie nawierzchni.

Nowy budynek jest zlokalizowany w Świętochłowicach w województwie śląskim. Na powierzchni blisko 5 500 m2  znajduje się obszar magazynowo-produkcyjny oraz trzykondygnacyjna część socjalno-biurowa.

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50