W zeszły piątek w Elblągu odbyło się wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Centrum Dystrybucyjnego Mebli Wójcik. To kolejna inwestycja realizowana dla naszego inwestora z branży meblarskiej. Dotychczas na rzecz Mebli Wójcik wybudowaliśmy kompleks produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 32 500 m2.

Nowa budowa obejmuje magazyn wysokiego składowania o powierzchni 24 000 m2 wraz z zapleczem socjalnym dla pracowników, pomieszczeniami biurowymi oraz parkingiem dla samochodów osobowych i ciężarowych. Centrum zostanie oddane do użytku w połowie 2019 r.

Nasza firma rozwija się dynamicznie od 32 lat, ale równie szybko zmienia się otoczenie biznesowe, rynek, wymagania klientów. Dlatego potrzebujemy kolejnego dużego impulsu, aby myśleć o kolejnych sukcesach na rynkach międzynarodowych. Takim impulsem jest budowane właśnie centrum dystrybucyjne marki Meble Wójcik. To będzie bardzo nowoczesny obiekt magazynowy, w którym planujemy scentralizować wszystkie operacje logistyczne naszej firmy – mówił Piotr Wójcik, Prezes Zarządu Meble Wójcik Sp. z o.o.

Cieszymy się z kolejnego wspólnego projektu i zaufania jakim obdarza nas Spółka Meble Wójcik. Dziękujemy!


Galeria

Najnowsze realizacje

Kompleks produkcyjny HiProMine

więcej

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50