Za nami Wielka Gala Biznesu wieńcząca XVII edycję „Dolnośląskich Gryfów – Nagrody Gospodarczej”. Atlas Ward Polska otrzymał z rąk Kapituły konkursowej wyróżnienie w kategorii „Lider transformacji biznesu”.


„Lider transformacji biznesu” to firma z sukcesem wdrażająca nowoczesne rozwiązania systemowe i technologiczne, które bezpośrednio wpływają na skalę działalności firmy oraz jej wyniki finansowe. Kapituła konkursu „Dolnośląski Gryf” podjęła decyzję o przyznaniu wyróżnienia Atlas Ward Polska w tej kategorii, za sprostanie wyzwaniu technologicznej transformacji firmy w ciągu ostatnich dwóch lat.

„Podziwiam” – tak prof. Andrzej Kaleta, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i przewodniczący Kapituły Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” podsumował zmiany w Atlas Ward Polska na rzecz nowoczesnych rozwiązań biznesowych.

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to inicjatywa wyróżniająca regionalne firmy, której organizatorami są:
– Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy,
– Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
– Związek Pracodawców Polska Miedź
– PwC Polska.

W zeszłorocznej edycji konkursu Atlas Ward Polska dołączył do zaszczytnego grona laureatów „Dolnośląskich Gryfów”. Przyznano nam nagrodę w kategorii „Wizjoner Przestrzeni”.

Najnowsze realizacje

Obiekt logistyczno-magazynowy z biurowcami P3 Katowice

więcej

Centrum logistyczne 7R Bydgoszcz

więcej

Największy kompleks logistyczno-przemysłowy Panattoni na Dolnym Śląsku Panattoni Wrocław Campus 39

więcej

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas lub zadzwoń: +48 71 360 53 50